Pes Etme Durursan Kaybedersin Devam Et

Pes Etme Durursan Kaybedersin Devam Et

Hayat bizlere iş hayatında, sosyal hayatta ve aile hayatı içerisinde iyi kötü bir çok süprizler hazırlar ve aslında hayatın genel prensibi böyledir stabil değildir. Zaman değişkendir ve bir akış halindedir.
 
Yaşadığımız anı etkileyen bir çok olumsuz etkiler ve tepkiler oluşuyor. Özellikle bu olumsuz tepkiler ruhsal ve bedensel rahatsızlıklara dönüşüyor ve sağlık sorunlarıyla gün ışığına çıkıyor. Hayatımızın tüm alanlarını olumsuz etkiliyor.
 
Hayatınız her alanında karşınıza olumsuz her ne çıkarsa çıksın, pes etmeyin savaşın, çapalayın ve bırakmayın. Pes edip durduğunuzda kaybedersiniz. Tüm olumsuzluklara rağmen devam edin.
 
Yaşamı ve anı değiştiremezsiniz ama kendinizi değiştirebilirsiniz. Kendize ve kişisel gelişiminize devam ettiğiniz sürece her şey bir gün güzel olacaktır.
 
Bir yazılım firmasında bu yazının ve konunun ne alakası var dediğinizi duyar gibiyim. Aslında yazılım hayat gibidir. Yazdığımız kodlar hiç bir zaman sorunsuz çalışmaz ve çıkan hataları ve sorunları yönetmemiz gerekir. Çözüm üretip sorunu aşıp tamamlayıp, iş akışı içerisinde gelecek olan modülü yazmaya geçmektir. 
 
Yazılım sorunlara çözüm üretmektir tıpkı yaşam gibi.
 

Adres

Sevgi Mah. Akçay Cad. No:350 D:11 Gaziemir / İZMİR

Telefon & Fax

GSM: +90 532 626 13 75
GSM: +90 542 384 95 69

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 9:00 - 18:00 Pazar: Kapalı

ŞehriNet SEO, İnternet reklamcılığı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Marka İtibar Yönetimi, Özel Projeler ve Web Tasarım Hizmetleri sunan bir Bilgi Teknolojileri Şirketiyiz.